Ενυδάτωση προσώπου
![1 precious cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/1-precious-cream.jpg)
Precious Cream
Τα στοιχεία D’ Orientine και Argatensyl βοηθά να μειωθούν οι λεπτές γραμμές και ρυτίδες. Το λάδι Argan και η βιταμίνη Ε αναγεννούν και προστατεύουν ενώ το αιθέριο έλαιο ρόδου απαλύνει και ηρεμεί το δέρμα.
50ml
![2 splendor cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/2-splendor-cream.jpg)
Splendor Cream
Κρέμα για μεικτά δέρματα με ανοικτούς πόρους και τάση λιπαρότητας. Περιέχει υαλουρονικό οξύ για ενυδάτωση και ένα ειδικό ένζυμο το οποίο δρα στη μείωση των μαύρων στιγμάτων και της γυαλάδας.
50 ml
![3 sublime cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/3-sublime-cream.jpg)
Sublime Cream
24ώρη κρέμα με υφή μελιού και ιριδίζοντα πιγκ μέντα. Περιέχει μέλι, Arganyl, Aloe Vera και Centella Asiatica. Προσφέρει λάμψη, ενυδάτωση και ανάπλαση.
Ιδανική για αφυδατωμένα και ώριμα δέρματα
50 ml
![4 rice face cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/4-rice-face-cream.jpeg)
Rice Face Cream
Σειρά ρυζιού ( κρέμα, μάσκα, ορός, scrub ) , ιδανική για καθημερινή χρήση σε μικτά και λιπαρά δέρματα. Περιέχοντας ως κύρια συστατικά το ρύζι και ένα σύμπλεγμα από φυτά των Άλπεων, αυτή η σειρά είναι ειδικά σχεδιασμένη για φυσική λεύκανση και έλεγχο μελανίνης, για ένα ματ, λείο και φωτεινό αποτέλεσμα, σε δέρματα που παρουσιάζουν δυσχρωμίες και ανοιχτούς πόρους.
50ml
![5 rose face cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/5-rose-face-cream.jpeg)
Rose Face Cream
Σειρά Προσώπου με Τριαντάφυλλο ( κρέμα, ορός προσώπου και ματιών )
Για ιδιαίτερες απαιτήσεις , η Attirance δημιούργησε μια ξεχωριστή σειρά με βάση το διάσημο ρόδο της Δαμασκού και τις μοναδικές του ιδιότητες. Η σύνθεση από φυτικά έλαια και εκχυλίσματα βιολογικής γεωργίας, τονώνει τις υγιείς λειτουργίες του δέρματος και το βοηθά να διατηρήσει την ευπλασία και τη μεταξένια υφή του. Περιέχει βιολογικά έλαια αμυγδάλου, jojoba, και άγριου τριαντάφυλλου και βούτυρο καριτέ με εκχυλίσματα από τριαντάφυλλο Δαμασκού.
50ml
![7 radiance elixir](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/7-radiance-elixir1-300x300.jpg)
Radiance Elixir
Ορός με συστατικά πρωτοποριακής σύνθεσης για μείωση των μαύρων στιγμάτων και της παραγωγής μελανίνης. Με εκχύλισμα γλυκόριζας και βιταμίνη C για λεύκανση. Προστασία από τις διχρωμίες ,τις πανάδες και τις κηλίδες για δέρμα νεανικό με λάμψη και μεταξένια υφή.
30 ml
![8 argan elixir](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/8-argan-elixir1-300x300.jpg)
Argan Elixir
Ιδανικός συνδυασμός δύο πολύτιμων και ευγενών λαδιών: αιθέριο έλαιο ρόδου για τις ιδιαίτερες αναπλαστικές του ιδιότητες και λάδι Argan για τη σύνθεσή του από λιπαρά οξέα και βιταμίνη Ε. Αποτέλεσμα: Λάμψη, ανάπλαση και σύσφιξη της επιδερμίδας.
30ml
![9 precious serum](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/9-precious-serum1-300x300.jpg)
Precious Seroum
Ορός ιδιαίτερα ενισχυμένος με πολύτιμα συστατικά της Ανατολής: Argatensyl για άμεση λείανση των ρυτίδων, Orientine και λάδι Argan για ενίσχυση της αντιρυτιδικής και αντιοξειδωτικής δράσης και Arganyl για την πρόληψη της γήρανσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για εντατική θεραπεία 2 μηνών.
50 ml
![10 rose face serum](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/10-rose-face-serum-225x300.jpeg)
Rose Face Seroum
Σειρά Προσώπου με Τριαντάφυλλο ( κρέμα, ορός προσώπου και ματιών )
Για ιδιαίτερες απαιτήσεις , η Attirance δημιούργησε μια ξεχωριστή σειρά με βάση το διάσημο ρόδο της Δαμασκού και τις μοναδικές του ιδιότητες. Η σύνθεση από φυτικά έλαια και εκχυλίσματα βιολογικής γεωργίας, τονώνει τις υγιείς λειτουργίες του δέρματος και το βοηθά να διατηρήσει την ευπλασία και τη μεταξένια υφή του. Περιέχει βιολογικά έλαια αμυγδάλου, jojoba, και άγριου τριαντάφυλλου και βούτυρο καριτέ με εκχυλίσματα από τριαντάφυλλο Δαμασκού.
30ml
![11 rice face serum](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/11-rice-face-serum1-300x300.jpeg)
Rise Face Seroum
Σειρά ρυζιού ( κρέμα, μάσκα, ορός, scrub ) , ιδανική για καθημερινή χρήση σε μικτά και λιπαρά δέρματα. Περιέχοντας ως κύρια συστατικά το ρύζι και ένα σύμπλεγμα από φυτά των Άλπεων, αυτή η σειρά είναι ειδικά σχεδιασμένη για φυσική λεύκανση και έλεγχο μελανίνης, για ένα ματ, λείο και φωτεινό αποτέλεσμα, σε δέρματα που παρουσιάζουν διχρωμίες και ανοιχτούς πόρους.
30ml
![23carat gold day cream](https://olotropiki.gr/wp-content/uploads/2013/10/23carat-gold-day-cream1.jpeg)
23 Carat Gold Day Cream
Αυτή η κρέμα ημέρας χάρις στα συστατικά της όπως ο χρυσός 23 καρατίων , το υαλουρονικό οξύ και το εκχύλισμα από χαβιάρι, είναι ιδιαιτέρως αναπλαστική και αντιγηραντική. Ο χρυσός έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι βοηθά τον εξωτερικό ιστό να ανακτήσει την ελαστικότητά του, ενώ συμβάλει δραστικά στην ανάπτυξη νέων κυττάρων της επιδερμίδας.